صفحه اصلی
مهندسی برق
دوره های آموزشی
تحقیق و توسعه
همکاری بانهادها
اخبار
محصولات
سوالات متداول
9+1 دليل انتخاب ما
نمایندگی ها
درباره ما
   سوالات متداول

سوالات متداول


خانه مهندسی برق

 

·       نحوه دریافت مدرک چگونه است؟

پس از اتمام کلیه دوره ها، خانه مهندسی برق ایران اقدام به برگزاری آزمون پایانی نموده و با توجه به شرایط مطرح شده  مدرک معتبر زیر در پایان دوره اعطا می شود :

ارائه مدرک معتبر از وزارت علوم تحقیقات و فناوری:

با توجه به هماهنگی های قانونی صورت گرفته با "وزارت علوم تحقیقات و فناوری"، چنانچه متخصصی موفق شود در دوره های مشخص و تعریف شده در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری "خانه مهندسی برق" شرکت کند و با کیفیت آموزشی قابل قبول و همچنین حد نصاب زمانی مورد نظر وزارت علوم را پشت سر گذارد، از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طبق مصوبه به تاریخ  19 / 09/ 1392  به افراد شرکت کننده مدرک معتبرتقدیم می‌گردد که این مدرک قابل ترجمه و تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران می باشد.

لذا در صورت  تکمیل بودن  مدارک شما ( فایل عکس ، اطلاعات کامل فردی )  sms  ای بدست شما می رسد که درآن تاریخ تحویل مدرک ذکر شده است.

 

·         مدارک خانه مهندسی برق ایران چه مزیتی نسبت به بقیه گواهینامه ها و مدارک دیگر دارد؟

مدارک خانه مهندسی برق ایران ممهور به تائید مستقیم وزارت علوم و موسسه آموزش عالی آزاد نگاره بوده و این بدان معنی است که بزرگترین سازمان بانی دانش در کشور آنرا تائید می نماید. و پس از ترجمه در برخی دانشگاه های خارجی دیده شده است که بعنوان دروس پاس شده می توان از آن استفاده کرد.·        چه نوع دوره هایی در خانه مهندسی برق برگزار می گردد؟

شرکت خانه مهندسی برق ایران مجموعه ای فعال در برق کشور با اهداف ارائه خدمات فنی و مهندسی، مشاوره و آموزش به متخصصین این حوزه در سال 1394 در موسسه آموزش عالی آزاد نگاره دایر گردیده است. فعالیت های این شرکت در دو بخش عمده مطالعات و عملیات متمرکز است. شرکت خانه مهندسی برق ایران، با بهره‌گیری از کارگروه های تخصصی موفق و باتجربه شاغل در صنایع برق کشور، اقدام به ارائه خدمات فنی و مهندسی و آموزشی در بخش های عملیاتی، نرم افزاری و تخصصی این حوزه می نماید.

 

 

·       آیا سایتی هست که موقعیت های شغلی مهندسی برق در آن بروز شود ؟

جامع ترین سایت در زمینه بازار کار و کسب مهارت و تخصص مهندسی برق، سایت خانه مهندسی برق ایران است.این فروم که از جامع ترین محفل مهندسان شینی ایران است به صورت روزانه آگهی های استخدام مهندسی برق را جهت مشاهده کارجویان قرار می دهد.

لینک آگهی های استخدام مهندسی برق :

کلیک کنید


·        محتوای هر دوره را چگونه می توان دریافت کرد ؟

با مراجعه به لینک سرفصل دوره های مدنظر خود را مشاهده خواهید کرد.


·       چگونه می توان تقویم آموزشی را دریافت کرد؟

با مراجعه به صفحه اصلی سایت تقویم آموزشی را می توانید مشاهده نمایید.همچنین معمولا دوره های در حال برگزاری یا دوره هایی که در طی هفته برگزار می شود را در صفحه اصلی سایت و در بنر ها مشاهده می نمایید.

 

·       سابقه کاری  خانه مهندسی برق از چه سالی بوده است؟

شرکت خانه مهندسی برق مجموعه ای فعال در صنایع برق کشور با اهداف ارائه خدمات فنی و مهندسی، مشاوره و آموزش به متخصصین این حوزه در سال 1394 در موسسه آموزش عالی آزاد نگاره دایر گردیده است.

 

·       برتری خانه مهندسی برق ایران نسبت به سایر شرکت ها و موسسات در چه موردی می باشد؟

دوره های آموزشی خانه مهندسی برق توسط اساتید جوان و با تجربه شاغل در بخش های مختلف صنعت تدوین شده است.  شرکت خانه مهندسی برق، اساتید دوره های آموزشی خود را پس از یک فرایند غربالگری مدون و سختگیرانه از میان افراد توانمند و باتجربه شاغل در دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و شرکتهای بزرگ کشور برگزیده است. ما با تشکیل شبکه ای فعال از متخصصین برجسته صنعت برق، در تلاشیم تا انتقال دانش و تجربه را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. از نکات برجسته و قابل ذکر بکارگیری نیروهای تحصیل کرده و با انگیزه جوان در کنار نیروهای متخصص و باتجربه می‌باشد که شاید چنین فرصتی برای کمتر شرکتی فراهم گردد.

 

·       آیا خانه مهندسی برق با سایر شرکت های صنعتی جهت جذب بازار کار همکاری می نماید؟

خانه مهندسی برق با همکاری با شرکت های صنعتی و پالایشگاه ها و نیروگاه های  سراسر کشور و  با اتکاء به کیفیت آموزشی خود امکان جذب برترین دانش آموخته های دوره های خود را در شرکتهای صنعتی کشور فراهم آورده است.

 

·       چگونه می توان از تسهیلات تخفیف ها استفاده نمود؟

برای مشاهده  به بخش آئین نامه تخفیف در منوی دوره های خانه مهندسی برق  مراجعه فرمائید.

 

·       نحوه انصراف و انتقال دوره در خانه مهندسی برق  ایران به چه شکل است؟

انتقال یک دوره به دوره دیگر یا انتقال همان دوره به دوره بعدی قبل از شروع دوره ، حداقل می بایست یک هفته قبل از تاریخ برگزاری به صورت مکتوب  به واحد آموزش اعلام گردد .شروع دوره به منزله اتمام جلسه هماهنگی می باشد و تنها یک بار انتقال دوره امکان پذیر می باشد.

انصراف : در صورت ثبت نام یا رزرو و تائید آئین نامه آموزشی به هیچ وجه انصراف از دوره ها قابل قبول نخواهد بود .

تبصره: در صورت شروع نشدن دوره در تاریخ پیش بینی شده در تقویم آموزشی،  خانه مهندسی برق  می تواند بر اساس ضروریات دوره را تا یک ماه به تعویق بیاندازد.

 

 

  خانه مهندسی برق ایران

خانه مهندسی برق ایران

گامی تخصصی بسوی اشتغال در صنعت برق کشور