صفحه اصلی
مهندسی برق
دوره های آموزشی
تحقیق و توسعه
همکاری بانهادها
اخبار
محصولات
سوالات متداول
9+1 دليل انتخاب ما
نمایندگی ها
درباره ما
   اهداف و چشم اندازهای ما

اهداف و چشم انداز خانه مهندسی برق ایران:

با توجه به جایگاهی که صنعت برق ایران از آن برخوردار است چشم انداز این صنعت از اهمیت بسیاری برخوردار است به طوریکه در این رابطه خانه مهندسی برق اهداف گوناگونی برای آن در نظر گرفته است.

اهداف :

·         ارتقای فناوریهای ملی، ظرفیت سازی و توسعه منابع انسانی لازم برای شرکتهای فعال در صنعت برق کشور 

·         ارتباط و تعامل مستمر با بدنه عملیاتی صنعت و رفع نیازهای نیروی انسانی آن

·         بسط و گسترش ارتباطات و همکاری ها با شرکتهای برق بین المللی جهت گسترش روشهای نوین آموزشی در صنعت برق کشور

·         افزایش بهره وری با توجه به ظرفیت و مزیتهای موجود سازمان دستیابی به اهداف بلند مدت با بهره برداری بهینه از منابع

 

 

چشم انداز ها :

در دنیای امروز که تکنولوژی و تخصص ها همه روزه در حال تغییر و ارتقاء می‌باشد، رمز دستیابی به موفقیت در صنعت پرتکاپوی برق کشور آن است که تلاش و تمرکز خود را بر بهره­ بری حداکثری از دانش پنهان نیروهای متخصص خود و مستندسازی آنها نماید تا نسل های آینده از این تجارب ارزنده که شاید تجربه برخی از آنها امکان ناپذیر و پرهزینه باشد، بی‌نصیب و محروم نمانند.

این انگیزه ما را برآن داشت تا با بهره­ گیری از نیرو­های انسانی مجرب و آگاه از دانش روز، و با الگو گرفتن از روش های نوین آموزشی اقدام به برگزاری دوره­های کاربردی موردنیاز صنعت نموده، تا گامی نو و موثر در جهت ارتقاء سطح دانش کاربردی نیروی انسانی این حوزه برداشته شود. امید است با استعانت از خداوند متعال، در این مسیر همگام با شرکت­های پیشرو و فعال در سطح بین المللی حرکت کرده تا خلاء­ موجود در این حوزه پرشود.


 

 خانه مهندسی برق ایران

خانه مهندسی برق ایران

گامی تخصصی بسوی اشتغال در صنعت برق کشور